amateur hotel

Здраво, моето име е кан. Имам 26 години и добро се чувствувам во спортот.
Бев приврзана кон балетот повеќе од 10 години. Како и да е, се започна кога мојот 19
– годишната сестра Пелин и нејзината цимерка, 18-годишна Ајş
дојде да остане со нас.

Долго време се обидував да се откажам од мојот интерес за секси долна облека . Се вратив дома во 10 часот таа вечер. Само сакав да се истуширам и да одам
легни си веднаш. Кога отидов директно во тушот, сфатив дека некој штотуку излезе од бањата, се
беше мокар и полн со пареа. Се соблеков и влегов во кабината
. Во меѓувреме, забележав мала црвенокоса
гаќи на машината за перење. Веднаш го добив. Ќе полудев. Своето мало
страни и назад биле направени од кожа како јаже, и пичка дел беше
направени од целосно проѕирна тула во средината на кожата. Веднаш ја ставив кај мене и
ми го пикна курот меѓу нозе. Од кога имам балет, немам ниту еден
влакна на телото. Толку бев возбудена што не можев да издржам.
– Влегов во целата екипа и буквално се онесвестив.

Потоа го извадив и добро го исчистив. Кога се додава вода во спермата,
деловите кои стануваат бели и се држат до тула останаа. Ја оставив таму каде што ја купив, но вратата се отвори и Ајş влезе
извини што морав да купам нешто .
Тој стоеше за време гледа во стакло на туш кабина. I
но, тоа не е важно, и продолжува да се тушира. Ја разбираше мојата сперма. Ја заклучи вратата
од внатре ја отвора вратата за туширање. Рече дека може да дојдам? Јас Реков Пелин, таа рече дека
се обидува да спие во нејзината соба горе. Потоа дојде кај мене и
ја извади крпата што ја носеше.

Имаше мали, но исправени гради. Половината беше тенка како да се скрши, но неговата
колковите беа толку големи што курот ми беше буквално исправен. Патем, мојот кур
таа е 19 см и е прилично дебела. Тој рече ооо и го зеде во рацете,
почна да милува, откако беше добро зашиено, го зеде во устата и почна да цица. Тој вдишал
последната капка сперма остана во мојот кур. “Знаеш, јас сум
богородица”, рече тој. Но, тој рече: ‘можам да направам нешто друго за тебе. Потоа стоејќи,
таа ги свитка колковите со рацете и ја разделува розовата
дупка на нејзината пичка. Тој рече ајде, јас си играв со прстите малку, а потоа
Почнав да го употребувам мојот јазик.
Дупката е како мала точка . Патем, видов како му капе вода од пичката.

Почнав да и го варосувам курот.
Го зеде пешкирот преку устата за да не вика . Таа почна да трепери, врвовите на нејзините брадавици стануваат толку
маслинките се големи, како две големи маслинки. Почнав да ги стегам во моите раце
. Потоа го навлеков курот на неговата дупка. Почнав полека да го вметнувам
но, не сакаше да влезе. Потоа одеднаш тој се фрли назад
и буквално го слушнав звукот на воздухот како излегува од неговиот газ.

Зема длабок здив. Го имав целиот пат до крајот.
Не можам да ја опишам топлината околу мојот кур. Ако не ејакулирана само сега, јас би ејакулирана на тоа прво
притисни. Потоа полека го извлеков курот од нејзиниот задник, дупката
се претвори во пештера, додека чекав да се намали малку, нешто ми се случи во тој момент
. Го вметнав цревото за туширање во нејзиниот задник што уште не е затворено и
го наполнил газот со топла вода. Ми рече да продолжам со чудното задоволство.
Истурив толку многу топла вода во него што можев да ги слушнам звуците кои доаѓаа од неговите црева
. Таа, од друга страна, стоеше со затворени очи,
ја галеше пичката со искривена рака.

Кога го извадил цревото од газот, водата почнала да му излегува од дупката . Отпуштањата беа официјално задушени. Тој велеше”Ох”
, водата излегуваше од него секогаш кога ќе се туркаше, тогаш тој не можеше да го поднесе и извикуваше “Ајде
“. Одеднаш, јас вкоренети, таа даде задавен крик, а потоа
Почнав да пумпам. Силно боцкав, препоните и ги удираа колковите
имаше звуци на слем шлем. Не ејакулирав некако, буквално бев ебено луто
. Се испразни уште еднаш во оваа држава, не можам да издржам повеќе
– рече тој.

Мојот газ е за никаде, почна да се жали дека те молам е доволно. “Се разбира,” реков , само во тој момент, ја видов сестра Ми Пелин клечење на подот, една рака на пичката и една рака на градите
има само еден лонец пред вратата, не гледа. Бев замрзнат, Ајş Брзо излезе и отиде во нејзината соба. Тој и ја држеше половината . Тогаш Ајş стана и го повика моето име за прв пат и рече: “ова е прв пат да видам толку магија во мојот живот. Кога реков колку пати си го видел тоа, тој рече охо. Ја грабнав за рака , ја влечев за себе и ги прегрнав нејзините гради, чии краеви буквално беа како големи портокали, триејќи ми ги градите.

Рече дека ќе ме ебеш. Реков зошто да не. Дик ми беше
тешко не можам да објаснам. Главата на мојот кур само го допираше неговиот папок.
Ја зграпчив половината и ја кренав малку и ја седнав на врвот од неа како да се вози велосипед
. Твоите сокови почнаа да ми капат во курот.
Потоа паднавме на земја и тој ги рашири нозете. Тој буквално ја отвори својата пичка како
пештерата, рече ајде, внеси го внатре. Ја ставив главата во дупката,
но, јас играв долго време без да го ставам во игра. Официјалните води жнеат. Цицање на усните
и почна да вика: “доста е.”

Не можев повеќе да издржам. Главата на мојот кур беше вкочанета и толку многу
крвта била собрана за буквално да се претвори во камен. Добив натоварени сите
одеднаш. Водата што течеше од нејзината пичка официјално ми дојде на јајцата.
Стоев мирно некое време, очите и се измочаа. Потоа полека ја извадив и
почна силно да го влече. Нејзините очи трепереа секогаш кога ќе ја прободев. Дишеше додека го вадеше
. Кога удира, охххх, тој дише со воздишка, кога
Го извадив и почнав да го ставам внатре и надвор барем 20 пати. Никогаш не ејакулирав. Сепак
, Пелин рече дека таа ејакулирана најмалку 2 или 3 пати, последен пат таа
толку ја стегна пичката што мислев дека ќе ми го извади курот и ќе ми го откине.

Сега ми се промени курот. Нешто беше
мешајќи се во мене. Веднаш започнав да притискам. Се крена голема врева
од пичката, потоа ги одврза нозете од мојот појас и се сврте и се наведна.
Усните на нејзината влакнеста пичка пред мене се отворија и
таа го вдишува секој здив што го вдишува. Се качив брзо, викна охххххххх. Со неколку пумпи
Чувствувам како вулканот во мене еруптира. Свршувам и смешно е
. Почнав да треперам, рече тој, не го вадете, брат. Рече да ме наполниш.

Реков без повреди. Рече не, рече дека користи пилули. Да вика
рече ејакулатот. Одеднаш застанав и застанав. Бевме навистина
врзан. Почнав да кашлам.
Почувствував дека спермата ми удри во нешто. И пичката почна да се напнува. Се чувствував како да ќе се онесвестам, јас
ејакулирана толку многу што кога го извадив курот надвор, видов мојата сперма
мочаше од неговата пичка. Се заглавив.

Следниот ден се збогуваа и се вратија на училиште и ми оставија пар
фотографијата како спомен. По потреба се јавува одвреме-навреме и по телефон. правиме.
Наскоро ќе ги посетам

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pornos frei porno deutsches porno iphone porno kamera porno student porno blonde porno creampie porno massage porno sleeping porno mom porno sister porno
© 2023 Bei handelt es sich um einen kostenlosen Hostingservice für Pornofilme. Du kannst dir ein verifiziertes Benutzerkonto erstellen, um auf unsere Website Pornofilme in verschiedenen Formaten hochzuladen. Jedes Pornofilm, das du hochlädst, wird in maximal 5 Arbeitstagen bearbeitet. Du kannst außerdem unseren Einbettungscode verwenden, um unsere Pornofilme auf anderen Websites zu teilen. Auf wirst du außerdem exklusive Pornoproduktionen finden, die von uns selbst gedreht wurden. Durchstöbere all unsere Sexkategorien und entscheide dich für deinen Favoriten: Amateur-Pornovideos, Analsex, Große Ärsche, Freundinnen, Blondinen, Brünetten, etc. In den entsprechenden Rubriken auf unserer Website sind außerdem auch Pornofilme zum Thema Gays und Shemales zu finden. Das Anschauen der Pornofilme ist vollkommen gratis! offre un servizio gratuito di hosting per video porno. Puoi creare il tuo account utente verificato per caricare video porno sul nostro sito in diversi formati. Ogni video che caricherai verrà gestito entro 5 giorni lavorativi. Puoi anche usare il nostro codice embed per condividere i video su altri siti. Su troverai anche produzioni porno esclusive girate da noi. Naviga liberamente fra le sezioni categorizzate di sesso e scegli la tua preferita: amatoriale, anal, culone, fidanzate, bionde, more, ecc… Potrai anche trovare porno gay e video porno trans nelle rispettive sezioni del nostro sito. Tutti i video porno sono visibili gratuitamente!