Advertising

brazialian hotel


Живеам со семејството, имам 27 години и работам. Една жена која беше далечен роднина на мајка ми ќе дојде кај нас и ќе го помине летото со нас, јас сакав да останам околу еден месец и таа и кажа на мајка ми дека сака да се забавува во Турција. А јас се побунив и реков: што прави жената, која не знаеме дека е во нашата куќа? Мајка ми, од друга страна, рече дека е од друга земја и дека одамна не била во Турција. За среќа, една жена која не прифати дојде и стана наша гостинка. Жената беше странец и прилично убава жена на 45 години. Таа се занимаваше со спорт и беше многу среќна жена, таа имаше многу поинаква атмосфера од жените тука.

Беше очигледно дека многу го сакаше животот и уживаше во него. Почнав да ми се допаѓа жената, ми се допаѓаше да поминувам време со неа, но мајка ми се дружеше со нас и морав некако да ја избркам мајка ми, па почнав да го планирам тоа. Бидејќи мајка ми не можеше да зборува англиски и јас секогаш морав да преведувам за мајка ми, бев многу уморна, морам да кажам искрено дека немав такви лоши намери. Само сакав да поминам повеќе време со жената, да ја запознаам малку повеќе, и да ја избркам бидејќи ми беше досадно со мајка ми. Направив план и и кажав на мајка ми дека жената сака да излезе ноќе. Мајка ми рече дека не е некој што излегува, па ти земи го, јас нема да дојдам. И реков на жената, ајде, да ви покажам Некои Истанбулски ноќи вечерва, таа среќно прифати и излеговме. Иако жената има 45 години, таа е мала,

Можев да ги видам мажите кои поминуваа гледајќи во неа, и бев горд на тоа, сите ја гледаа, а таа се истакнуваше, а не младите девојки. Тој секогаш се занимавал со спорт и изгледал помладо од својата возраст. Таа беше многу убава жена со руса коса и зелени очи и исто така зборуваше англиски, па таа беше извонредна. Таа цело време се смееше. Оваа жена многу ме импресионираше. Се прашувам дали ќе ми го даде ако ја прашам? Размислував и на ова. Како и да е, го однесов во барот и се дрогиравме, тој пиеше добро, а не се опиваше. За време на разговорот, го прашав дали има девојка. Бев шокиран кога слушнав дека живее во иста куќа со неговата девојка и тие биле заедно девет години за долго време, но подоцна тој рече нешто што ме шокираше.

Прашав што значи дека тие се има слободен однос, мислам, ние сме со него, но тој рече дека ние, исто така, имаат сексуални односи со луѓето што сакаме. Бев навистина шокиран бидејќи никогаш не сум слушнал за нешто вакво порано, се разбира, бев многу среќен да го слушнам тоа. Одеднаш ја собрав мојата храброст и со храброста на пијалокот, прашав дали би спиела со мене сега. Тој се насмевна и ми кажа зошто не. Тогаш сфатив дека можам да ја ебам женава сега.
Откако испив уште неколку чаши, додека планирав да одам во хотелот во мојата глава, тој ми рече да си одиме дома, па јас реков да одиме во хотелот. Тој рече дека нема да биде премногу уморен денес, за жал, морав да го прифатам тоа и си отидовме дома. Спиеше во соседната соба, и бев толку лут што можев да го ебам сега, но не можев да направам ништо. Јас мастурбирав таа ноќ и заспав нервозно. Следниот ден, тој ме поздрави со насмеано лице како ништо да не се случило, дали тој зборуваше така под дејство на алкохол?

Од една страна, размислував за тоа. По малку повеќе зборување на масата за појадок реков дека ќе ја изнесам повторно вечерва, таа среќно се согласи,морам да ја ебам вечерва сега. Имав тешка вечер и излегов надвор. Морав да го зготвам ова пред да се напијам надвор. По пиење чаша, му пријдов и го стави мал бакнеж на усните во барот, бев многу љубопитен за неговата реакција, но тој само се насмевна. Оваа жена сега ја немаше, сакав да ја ебам вечерва, тоа ме возбуди. Имав малку разговор и повремено бакнување вратот на усните, но да се биде внимателен да не се опијанат. Затоа што кога се напи, сакаше да си оди дома и беше уморен, потоа кога ја имавме третата чаша, реков ајде, да одиме во хотелот, и тој рече дека е во ред.

Почнав да ги бакнувам нејзините усни, ставив мали бакнежи на нејзиниот врат, таа мирисаше многу добро и како што реков, имаше прекрасно тело. Кога ги видов нејзините мускулести нозе, раздвижени гради и убави рамена кога беше гола, бев многу напален. Веднаш клекнав на колена и почнав да и ја цицам вагината. Тој почна да плаче, јас го доведе до задоволство. Јас требаше да му дадам толку задоволство што тој требаше да сака да има секс со мене сега, таа. Ја седнав на креветот и и ги раширив нозете додека и го плеснав јазикот во вагината. Продолжив да ја лижам нејзината вагина, во исто време ги вметнував прстите во жената и се обидував да ја направам среќна, сега таа стенкаше малку по малку и уживаше во тоа. Подоцна станав и си го ставив пенисот во уста, ми го испуши што навистина ја знаеше работата. На крајот на краиштата, таа беше слободна жена која имаше слободен однос и спиеше со човекот што го сакаше.

Мислам дека ми го пушеше 5 минути, но сега сакав да ја почувствувам неговата женственост. Го зедов повторно, потпирајќи го на ѕидот со грбот, и потпирајќи се напред малку. Полека влегов во него, тој не сакаше суровост, знаев дека, требаше да бидам фин. Од друга страна, се обидував да го направам среќен, додека одев бавно, видов дека не прави звук, почнав да забрзувам, додека го ебев брзо, тој почна да стенка, беше многу влажен и запален, навистина уживав во тоа. Беше неверојатно да го ебам ова прекрасно тело и јас тропав силно и ги слушав овие секси гласови. Потоа ја свртев и ја прегрнав. Таа веќе беше многу тенка и убава жена која стоеше на мојот скут и продолжив да ја ебам вака додека и ги бакнував усните. Потоа го легнав на креветот и клекнав пред него и продолжив да го ебам така. Се обидов брзо да се пресоблечам, а и собата беше навистина прекрасна.

Порно приказна но не сакав да ги одвојам усните од нејзините, го бакнував нејзиниот врат и се обидував да ја задоволам додека не останав без здив. Тој ми одговори, и двајцата почнавме да се договараме и доживеавме оргазам во исто време, треперејќи. Неверојатно е, никогаш до сега не сум имала оргазам со ниту една жена. Беше неверојатно да се почувствува нејзиниот вагинален контракции. Седнав до него и до изутрина испратив уште три пораки. Жената беше неуморна и ми рече дека сум излегла многу подобро отколку што очекувала, и за време на нашиот престој, ја ебев секоја шанса што ја добив и ја испратив назад во нејзината земја, полна со секс

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 days ago 7  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In