Advertising

gypsi hotel


Тој сака да ме види гол, а јас сакам
прошетајте ја куќата гола. Пред две недели ми кажа дека четири
неговите пријатели ќе дојде и дека јас треба да се шетаат голи со
тие. Секако дека би го сакал тоа многу. На денот на пристигнувањето на нашите гости, јас носеше ништо друго освен
половина Маица, кратко и тесно здолниште и чевли со високи потпетици. Тато ми кажа дека гледам
совршено .
Татко ми сака да ме гледа во кратки здолништа
затоа што ми ја гледа пичката кога седам вака. Кога тоа се случи, се чувствувам како
кучка, и тоа ме возбудува. Четворица пријатели на мојот татко
дојдоа и многу им се допаднав кога ме видоа. не ме гледај
не можеа да влечат. По вечерата, татко ми стави касета на видео, тоа беше
еротски филм. Татко ми ми ги излижа усните, почна да ме бакнува. Изгледа
како што татко ми сакаше да ме ебе прво, и се сврте кон пријателите и рече, сега можеш
види како го ебам. Ми ја подаде сукњата, ме положи во скутот
и ми ги соблече гаќичките. Па, газот ми беше изложен. Тој
почна да ме удира со рацете. Сум се обидел ова порано, јас навистина
ми се допадна тепањето..! Станав и моето здолниште лежеше на подот на мојот појас и мојот
тој сега стои пред моите пријатели. Отиде во својата соба и
му го донесов појасот. Татко ми се насмевна и почна да ме удира со каишот.
По неколку удари, тој рече доволно за момент и застана. сите пријатели
Тие го следеа настанот со превртени курови. Татко ми ми рече да станам
и додаде дека ќе го претстави моето прекрасно тело на неговите пријатели. Тепањето
Бев многу испровоцирана, многу ми се допадна оваа ситуација.
Потоа повторно клекна на колена пред своите пријатели . Татко ми ми ја преврте кошулата на рамениците
и ми ја подигна сукњата до половината. Потоа почна од моите скаменети брадавици и почна да се галат
моите брадавици, потоа горните нозе, мојот задник и мојот задник.
Додека Ме галеше, Хасан го задржа
– што??Види ги цицките..види колку жешка кучка
таа е..Види колку и се брадавиците?? велеше.
Неговите пријатели беа толку напалени и сите имаа тежок период
стана. Татко ми ми се насмевна: -??Мери, сигурен сум дека четворицата попалени мажи
гледаш дека ќе те ебе добро?? реков. Клекнете на колена
мене, и еден од неговите пријатели дојде кон мене со неговата тврдо варени петел се повлече
. Во оваа ситуација, бев многу запален и веднаш го зедов курот на неговиот пријател
во мојата уста. Потоа уште еден. Па Јас
му ги испуши куровите на сите пријатели на татко ми. Татко ми конечно ме легна на земја
. Почнав да го бакнувам, лижам и му го пушам курот. По неколку
неколку минути, го извади курот и
почна да ми се прска со идиот. Малку подоцна татко ми
ми рече целосно да се соблечам. Јас соблече се освен моите високи потпетици и јас сум гол
Седнав пред четири напалени луѓе. Тато почна да ми ја покажува својата мокра пичка
. Потоа ме зеде во рацете и ме бакна во спалната соба
.
Таму бев врзан за креветот со нозете и рацете со нозете широки . Татко ми го стави својот тврд кур во мојата пичка
.
Со нејзиното доаѓање и заминување, имав многу силен оргазам неколку минути подоцна . Тогаш татко ми стана и ејакулираше во мене. Сега беше
свртување на другите луѓе . Три часа, овие пет мажи ме ебеа. Конечно, време е да си одат. Татко ми ми ги даде куровите во уста за последен пат.

подобро ќе се збогувате на овој начин, вели тој.
Им ги земав куровите во уста еден по еден и ги цицав. Оние кои остануваат неактивни
продолжи да дркаш со раце. Едно избивање во и надвор од мојата уста повлече назад и
почна да ејакулирам кон моето лице, додека друг го виде ова и
почна да ми прска на градите. За возврат, сите тие ејакулирана на мене

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 days ago 6  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In