xxx hotel

Компанијата во која работам со години се занимава со Трговија во Македонија. Го водевме нашиот бизнис преку локална компанија. Сепак, поради некои проблеми одлучивме да не го обновиме договорот со компанијата. Кога тој одлучи да отвори претставништво таму, прашањето за една од компаниите кои се преселија во Јужна Африка и се населија во прв план. – Јас сум единствениот кандидат. Тоа беше како што очекував и наскоро се преселив во Јужна Африка. Сум бил тука многу пати претходно.

Мојот локален водич и советник беше Човек По име Кванеле. Тој беше мојата рака и нога во основањето на компанијата, отворањето на претставништвото, регрутирањето на нов персонал, бизнисот со стопанската комора и општината. Станавме блиски пријатели. Тој ме покани во неговата куќа неколку пати како знак на нашето пријателство, но јас не можев да одам, бидејќи имаше грешка секој пат. Конечно отидов кај него една вечер.

Кванеле бил маж со 6 деца. Тој живеел во една приказна, шанти куќа во градината. Сепак, бидејќи знаев повеќе или помалку за животните услови на црнците тука, неговата куќа се сметаше за модерна и чиста. Неговата жена била со кратка коса Која Се викала Амал. Ако жената не носи здолниште, тогаш таа би била замена за маж. Кванеле има само 30 години, но веќе има 6 деца, а неговата 26-годишна сопруга е бремена со нивното седмо дете. Амал била многу уредна и уредна жена. Таа правеше добри оброци. Се навикнав на локалните вкусови во оваа земја од каде што потекнував, па немав многу потешкотии.

Во Меѓувреме, една млада девојка му помага. Девојката По Име Шавина била снаа на Кванеле. Тие живееја заедно. Рече дека Кванеле Шавина студира на универзитетот. Шавина била на правен факултет, рече дека во иднина сака да биде адвокат. Таа е образована и културна девојка. И покрај тоа што нејзиниот зет е неразбирлив англиски, нејзиниот беше течно и мазно, таа. Тој имаше долга кадрава коса, додека неговата сестра имаше кратка коса како еж. Црната убавица беше како висока, тенка фиданка. Со оваа фигура, таа можеше да биде модел во Турција, но водеше едноставен, сиромашен живот во Јужна Африка.

На вечера, го прашав дали може да работи со скратено работно време во нашата фирма. Тој може да ме советува за правни прашања. Кванеле беше многу задоволен од мојата понуда, додека Шавина не се однесуваше љубезно со неа поради тоа што можеби би ги прекинала нејзините часови. Како и да е, ” вие одлучувате кога да доаѓате и да си одите, вие си ги поставувате работните часови според себе!”Се согласив кога кажав. Барем ќе добиеше пари. Шавина почна да работи неколку дена подоцна. Тоа беше малку тешко бидејќи тоа беше нејзиното прво работно искуство во таква компанија, но таа се навикна на тоа за кратко време. Таа беше фармер со нејзините родители кои живеат во рурална Јужна Африка, девојка која знаеше како да се соочи со предизвиците.

– Имаше огромна разлика меѓу Мојот живот во истанбул и Мојот Живот во Јужна Африка. Работев тука цел ден и ноќ. Постојано имаше состаноци, патувања, состаноци. Јас ги негувам односите не само со Јужна Африка, туку и со другите земји од јужна Африка. Планираме и извоз, затоа што…

– Она што најмногу го пропуштам се жени. Се уште не сум допрел жена, иако сум бил тука неколку месеци. Живеев сам во вилата која компанијата ми ја изнајми, гледајќи ја пøø во големата куќа и правејќи многу идиоти. БИДЕЈЌИ СИДА е толку широко распространета и огромен проблем, јас би можеле да се фати на болеста од една жена ќе ги собереш на патот и донесе дома. Тоа беше вообичаено за млади црни девојки и жени да се покаже кон мојот автомобил секоја вечер на мојот пат. Конечно Го замолив Кванеле за помош во врска со ова.

“Ќе помогнев ако ми кажеше порано!”реков. Кога рекол дека познава неколку бели проститутки, рекол: “сакам црна жена, а не бела!”Реков. Сакав да ебам црнчуга во оваа земја од која доаѓам и се сместив со години. Моите зборови не му изгледаа чудно, напротив, тој рече дека црна жена е подобра во кревет од бела жена. Тогаш дознав дека има друга девојка освен жена му, и бев многу изненаден. Без двоумење рече дека е 18-годишно девојче и дека е ќерка на сосед и близок пријател. “Давам 10 Ранди и еби го!”таа рече, покажувајќи ги нејзините блескави бели заби на нејзиното црно лице.

Тој рече дека 10 Ранд не бил ни 5 лири. Јас бев уште повеќе изненаден кога тој рече дека Има Конго или Замбија жени кои дојдоа во Јужна Африка да работат нелегално и дека тој ќе ги ебам за оброк или лименка Кока-Кола. “Дали познавате некој, некој со кој би можеле да ме запознаете?”Кога го реков тоа, тој мавташе со раката во воздух како Турчин и рече:” ги има многу, ќе ти ја испратам вечерва во твојата куќа. Давате колку што сакате, но не бидете дарежливи. Тие ќе се обидат да ве искористат!”тој рече, милувајќи ми го рамото пријателски. Исто така, се препорачува да користите кондом. “Девојката што ќе ја испратам е чиста и не се плаши, но не смее да забремени!”стои во изјавата.

Некој тропнал на вратата од куќата околу десет часот навечер. Ја отворив вратата со голем ентузијазам. Пред нив одеше една старица. Тој беше црна, висока, тенка, со кратка црна коса како Амајлија. Ако не беа нејзините исправени и испакнати гради, таа не беше поинаква од мажот. Носеше црвена Маица со црни тесни фармерки. Имаше апостолки на нозете. Белките на неговите очи блескаа како светилник што ја осветлуваше ноќта на неговото темно лице.

Тој ме погледна срамежливо со рацете споени пред него. Го поканив да влезе. Влезе без да каже збор. Тој погледна насекаде внимателно, како да дојде во таква куќа за прв пат. “Седни!”Ви реков само со кренати раце. Седна на големиот бел стол. “Како се викаш?”Жена ми се вика Бори се!”ми рече да го подготвам. “Од каде си? Колку години имаш?”И овој пат го прашувам. Таа е од Конго и рече дека има 20 години.

Дали Кванел ја пратил девојката во замена за оброк? “Една минута!”Отидов во кујната и го викнав. Кога ја крена слушалката, рече, ” ти испрати Девојка од Конго, дали е ова таа што ја ебеш за храна?”Кога реков,” да, но никогаш не сум бил со него претходно. Друг пријател ја наместил. Го рече тоа затоа што на оваа девојка и требаат многу пари. Но, таа е исто така добра девојка, Конго се многу добри, Ќе бидете задоволни!”таа рече. “Колку долго ќе остане, како ќе работат, дали е тоа часовна сметка?”Кога реков,” таа останува колку што сакате, таа останува до наутро, ако сакате. Но, не трошете премногу пари и не се навикнувајте на нив!”таа рече. “Па, добро!”кога реков,” Забавувај се, шефе!”тој ја спушти слушалката.

Кога се вратив, Дејана седеше токму онака како што ја оставив. “Гладен си, сакаш ли да јадеш нешто?”Кога го кажав тоа, тој одмавна со главата. За прв пат во мојот живот бев со девојка. Затоа, јас бев доживува голема возбуда, но, исто така, имаше мало гребење. Не знаев дали Дејана е чиста. Најдобро е да ја измиете пред спиење. “Сакаш да се избањаш?”Не разбираше кога го кажав тоа. И кога ќе се преправам дека си ја мијам косата, “Во ред!”кажа и стана.

Ти ги покажав скалите. Горе имало голема бања, голема бања со туш и када. Го замолив да ја отвори вратата и да го пушти да влезе. Ги ставив завесите на големиот прозорец. Кога го замолив да се соблече, тој ги соблече панталоните. Носеше розева пантолона. Кога ја спуштила, се појавила пичката покриена со дебела црна коса. Ја соблече кошулата и го откопча белиот градник. Таа ги стави сите свои алишта во ормарот до мијалникот. Беше гол пред мене. Градите и беа како големи портокали, нивните црни месести врвови насочени нагоре. Тој немал коса или пердуви на нозете, стомакот и рацете. Мери била една од кокошките со темно чоколадо.

Тогаш за прв пат видов гола жена. Во споредба со црното тело на девојката, телињата и големите усни на нејзината пичка се уште црни. Кога ја прашав да оди под туш, таа влезе. Тој самиот ја потопил водата. Во меѓувреме се соблеков. Додека жешката вода течеше над нас, јас темелно ги наточив и шампурав влакната што ги донесов од Турција. “Може ли да го направам тоа?”Реков, посочувајќи на фибер. Ја тресев главата и почнав да и го полнам црното тело. Се разбира, во меѓувреме, мојот кур беше како колец, висејќи пред мене.

Нејзиното црно тело се претворило во бело додека Нежно го облеала тенкото и деликатно тело на Дејана. Неговата кожа не беше мека како бела, тоа беше малку трнлив, или така ми се чинеше. Имаше уникатна кадифена текстура. Ја наточив и ја исчистив пичката и нејзините тврди и превртени образи на нејзиниот газ. Ги галев брадавиците додека и ја миев кратката коса. Кога и ги допрев брадавиците, црни како усните на пичката, се онесвестив.

Кога ја завршивме бањата, ја земав наметката и ја држев. Тоа е добро утврдено со тоа. Ја фативме за рака и отидовме во спалната соба. Жена Кванеле ќе дојде да чисти неколку дена во неделата. Таа дојде тој ден и ја исчисти својата спална соба убаво. Го отвори врвот на големиот кревет. Таа легна назад на креветот, нејзиното црно тело стоеше на белиот лист. Лежев до неа, ги бакнував образите неколку пати, а потоа почнав да ги бакнувам нејзините црни месести усни. Не беше добар во бакнување, но не се однесуваше ладно. Десната рака веќе почна да ми го милува курот што ми се лизна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pornos frei porno deutsches porno iphone porno kamera porno student porno blonde porno creampie porno massage porno sleeping porno mom porno sister porno