Advertising

xxxpreteen hotel


Имам 21 година и живеам
дркање толку многу
мојата омилена работа во животот е да имам секс, но не можам да поднесам ќерка на соседот да има ќерка и таа ќе се врати дома од работа во 10 часот навечер и таа ја знае мојата иднина и јас гледав од прозорецот на аголот на куќата и едно
вечер таа ме виде немаше подрум и јас
ја фатив како се соблекува пред прозорецот и ја повикав и таа дојде не знаев како да ја вклучам машината за перење
и кога таа се наведна почнав да ја лижам нејзиниот прекрасен задник таа се лути на
ми рече што правиш, и реков дека сум запален
рече дека можеш ли да водиш љубов со мене и таа не прифати да ја ставам во кревет со сила
I
покријте ги нозете и рацете почнав да лижам
и
тој одмавна со главата отвори кругот тој рече отвори круг тој ми рече тој ми рече дека тој рече дека она што
големиот кур таа рече дека нема шанси, јас не слушав јас не слушав јас не се слуша и не обрнував внимание на неа и мојата балада нејзиниот задник беше наводнување и одеднаш таа извика толку лошо што се уште не ми беше гајле почнав да ја ебам не ми беше гајле нејзиниот газ тече од нејзиниот газ таа беше 18 години, таа беше 18 години и тие отидоа Во Истанбул ако девојките имаа секс со мене ако сакате да се направи

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
10 months ago141  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In